2026. Március 24.   |   Gábor, Karina napja

Hirdetés

Elesett az M1-es, hajukat tépik a sofőrök

Fotó: Pixabay
Fotó: Pixabay
Balesetek és feltorlódott kocsisor bénítják a forgalmat és teszik próbára a sofőrök idegeit szerda délelőtt a hazai utakon.

Hirdetés

Igazi türelemjátékká vált szerdán a közlekedés. Balesetek és dugók okoznak fennakadásokat országszerte.

Az Útinform közleménye szerint a legnagyobb torlódás az M1-es autópályán alakult ki Budapest felé, Biatorbágy térségében. A korábban kiépített terelésnél 3-4 kilométeres veszteglő kocsisor nehezíti a haladást, a sofőrök idegei pedig pattanásig feszülnek.

Kistarcsán, a 3-as főút 18-as kilométerénél több jármű karambolozott, emiatt félpályás forgalomkorlátozás van érvényben. Az arra közlekedőknek érdemes kerülőutat választani.

Súlyosabb a helyzet az 55-ös főúton Szeged és Domaszék között, ahol három személyautó rohant egymásba. A 6-os kilométernél az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat pedig megállították.

A közlekedőknek érdemes előre tájékozódniuk az aktuális útviszonyokról. Ha pedig tehetik, válasszanak alternatív kerülőútvonalakat.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés