2026. ?prilis 23.   |   Béla napja

Hirdetés

„Ez egy karmikus találkozás volt” – Horváth Gréta újra szerelmes

Újra rátalált a szerelem Horváth Grétára. Az influenszer annyira biztos új kapcsolatában, hogy már a számára legfontosabb embereknek be is mutatta szíve választottját.

Hirdetés

Újra rátalált a szerelem Horváth Grétára. Az influenszer annyira biztos új kapcsolatában, hogy már a számára legfontosabb embereknek be is mutatta szíve választottját.

Bár egyelőre nem szeretné megmutatni új kedvesét a social oldalain, örömét mégis képtelen titkolni: Gréta sugárzik a boldogságtól, szemmel láthatóan nagyon szerelmes. Olyannyira, hogy a követői kérdéseire szinte képtelen szívecskés emojik nélkül válaszolni.

„Nagyon nem vagyok egyedül. Idén a boldogság is új értelmet nyert” – válaszolta egy rajongói kérdésre Horváth Gréta a 24 óráig elérhető Instagram-storyban.

Sokan szerették volna már Grétát boldognak látni egy férfi oldalán. Mióta öt hónappal ezelőtt szakított és elvált korábbi férjétől, Meggyes Dávidtól Gréta elindult egy úton, ami szemmel láthatóan a fénybe vezette a celebet. A Blikknek pedig bővebben is mesélt az új szerelemről.
 

„Csodálatos minden, fantasztikusan érzem magam, ez a nagybetűs szerelem, minden a helyére került – jelentette ki a tévés, akinek párja civil, éppen ezért szerepelni sem szeretne. Gréta azonban annyit elárult, úgy érzi, ez a férfi a lehető legjobbkor érkezett az életébe.

„Ez egy karmikus találkozás volt. Nekünk találkoznunk kellett és éppen most kellett találkoznunk, amikor én is meggyógyultam és ő is nyitott volt egy kapcsolatra” – magyarázta az influenszer, utalva arra, hogy öt hónappal ezelőtt szinte egyik napról a másikra borult fel az addigi élete.

Ráadásul ez annyira jól sikerült, hogy a férfi már Gréta családját is ismeri.

„Bemutattam a szüleimnek, akik nagyon megkedvelték, és Filip is ismeri már. A kisfiam azt mondta róla nekem, hogy anya, ő egy jó ember” – mesélte meghatódva Horváth Gréta, aki nemcsak a magánéletében végtelenül boldog, mivel szakmailag is számos új kihívást kapott: például színésznőként próbálhatja ki magát a Kisvárosi történetek című sorozatban Görbe Nóra oldalán.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés