Gelencsér Timi a közösségi oldalán árulta el, miért volt szüksége újabb plasztikai műtétre. Elmondása szerint időszerű volt a beavatkozás.
Szárnyra kapott a hír, miszerint az egykori szépségkirálynő ismét kés alá feküdt. Gelencsér Timi most a közösségi oldalán árulta el, valóban volt plasztikai beavatkozása, ám a pletykákkal ellentétben nem mellnagyobbítást végeztetett el. Implantátumainak lejárt a szavatossága, így időszerűnek látta, hogy kicseréltesse.
„Mindig felvállaltam a véleményem a plasztikáról, mert azt gondolom, hogy ha valaki megteheti, akkor miért ne élne a lehetőséggel, hogy jobban érezze magát a bőrében. Ha valaki korrigálni szeretne magán valamit és ez magabiztosságot ad neki, akkor miért ne? Amikor abbahagytam a versenysportot, akkor eldöntöttem, hogy szeretnék nőiesebb vonalakat. Akkor a mellműtét mellett döntöttem és egyáltalán nem bántam meg, viszont időközönként cserélni kell, aminek most jött el az ideje” – írta Instagram oldalán a TV2 műsorvezetője, aki a 24 óráig elérhető történetében mesélt kórházi kezeléséről.
„Szerencsére teljesen jól vagyok! Egyáltalán nincsenek fájdalmaim, fájdalomcsillapítót is csak az első két napban szedtem. Ami kellemetlen, hogy a hátam nem tudom rendesen mozgatni és kiropogtatni, úgyhogy maximum az zavar”- szúrta ki a Bors.
A TV2 műsorvezetője egyelőre nem tervez további műtétet.