ACNEWS

Baleset érte Zalatnay Saroltát

A nagy kapkodás miatt otthonában érte baleset az énekesnőt.

Hirdetés
Ad image

A nagy kapkodás miatt otthonában érte baleset az énekesnőt.

Képtelen visszavenni a tempóból Zalatnay Sarolta. A még mindig fiatalos pop-rock énekesnőnek eszében sincs nyugdíjas tempóra kapcsolni, ám kapkodása ezúttal balesethez vezetett. Kutyája után sietett, mikor elcsúszott az otthonában. Bár törést nem szenvedett, három évvel ezelőtti balesete miatt nehezebb a lábadozása – írja a Bors.

A Kossuth-díjra jelölt énekesnő azóta szerencsére jobban van, állapotáról a napilapnak is beszámolt.

„Olyan vagyok, mint anyukám volt még 80 évesen is: mindig sietek, még akkor is, ha nem kell”– kezdte mesélni a szerencsétlen esetet Zalatnay Cini, aki a kutyája után szaladt, amikor elesett a kövön, és a fenekére huppant.

„Hirtelen olyan érzés volt, mintha a 220-at belevezettek volna a hátamba! Voltam azóta orvosnál, megröntgeneztek, törés nincs, de zúzódást szereztem. Három évvel ezelőtt hat bordám tört el, szintén egy esés miatt. Ez nem múlt el nyom nélkül, sajnos, emiatt jobban megvisel a mostani eset. Fájdalomcsillapítókat szedek és fújógyakorlatokat végzek. Ez azt jelenti, hogy egy gumikesztyűt kell felfújnom naponta többször. Ezt javasolta az orvos, hogy elkerüljem a tüdőm bevizesedését” – számolt be az énekesnő.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Elindult az ACNews YouTube csatornája!

Mi vár rád a csatornánkon? Izgalmas, folyamatosan frissülő tartalmak, sztárinterjúk és aranyos kiskutyák!