ACNEWS

Csodát művelt a Fradi Szerbiában: győzött a 98. percben lőtt góllal

Pesics bődületes góllal szerzett örömet a Fradi szurkolóknak Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
Győzelemmel térhetett haza a Fradi Szerbiából, Pesics gólja maga volt a csoda: FK Cukaricki-Ferencváros 1-2.
Ad image

A magyar csapat egy rendkívüli izgalmakat hozó drámai meccs végén, ritkán látható óriási góllal győzött Csukaricski ellen. Pedig nem indult jól a szerbek elleni meccs. A Csukaricski már a 10. percben megszerezte a vezetést, ami leforrázóan hatott a ferencvárosiakra. Míg a gól az ellenfél játékosainak szárnyakat adott, a mieinket megbénította. De a Fradi egyetlen pillanatra sem adta fel a harcot, és a hajrához közeledve még tovább tudta fokozni a nyomást.

Ennek eredményeképpen megszületett az egyenlítő gól Kristoffer Zachariassentől. A győzelemről pedig Alekszandar Pesics gondoskodott, aki a 98. percben akora gólt rúgott, mint életében soha. Ezzel 2:1-re győzött a Fradi – írta az Origo. December 6-án a Ferencváros a Groupama Arénában telt ház előtt játszhat a Fiorentina ellen. Ha itt is győz, akkor újra továbbjut egy európai kupa csoportköréből.