Az egykori szépségkirálynő csendben, a reflektorfényen kívül talált rá a szerelemre. A Story magazinnak mesélte el, hogyan ismerkedett meg párjával, Nemcsák Lászlóval – méghozzá egy teljesen hétköznapi helyen, a biopiacon.
„Ez abban az időszakban volt, amikor még nem tudtam magamnak mindent megtermelni, így kimentem vásárolni. Laci pedig éppen ott árulta a diójukat. A családjával évtizedek óta diótermesztéssel foglalkoznak” – mesélte Sylvi.
A legmeglepőbb az volt, hogy Laci egyáltalán nem tudta, ki ő. „Ott álltam, magyaráztam, hogy húsz évet lehúztam a médiában, és láttam rajta, hogy kissé zavarban van. Közben mások felismertek, ő meg próbálta palástolni, hogy fogalma sincs, kivel beszél. Annyira szerethető volt!” – nevetett Sylvi.
Laci később elárulta, hogy direkt nem keresett rá az interneten: „Én a valódi énjére voltam kíváncsi, nem a médiában kialakított képre. Az engem nem érdekel.”
A kapcsolatuk lassan, fokozatosan mélyült el. Sylvi szerint az volt a legvonzóbb, hogy a férfi nem a „celeb Bódi Sylvit” látta benne, hanem az embert. „A múltamból adódóan sok férfi csak a vágy tárgyát látta bennem. Laci viszont emberi oldalról közelített felém – és ez ritka.”
Miután Sylvi visszatért Indonéziából, újra találkoztak, és a kapcsolatuk komollyá vált. „Ez az a fajta szerelem, amikor az ember érzi, hogy megérkezett” – mondta Laci, aki hozzátette: Sylviben a lelki társát találta meg.
A pár ma már együtt él egy kertes házban Budapest közelében, de a céljuk az, hogy vidékre költözzenek és önellátó életet éljenek. Laci kislányával is megtalálták a közös hangot – ahogy a férfi fogalmaz: „Hálás vagyok Sylvinek, hogy ennyire szeretik egymást. Igaz társam az élet minden területén.”











