ACNEWS

Megdöbbentő hír jött: az árvíz a győri kórházat veszélyezteti

Fotó: Petz Aladár kórház
Fotó: Petz Aladár kórház
Megdöbbentő hír jelent meg Magyarország Kormánya Facebook oldalán, miszerint az árvíz miatt veszélyben van a győri kórház.
Hirdetés
Ad image

Megdöbbentő hír jelent meg Magyarország Kormánya Facebook oldalán. Eszerint a győri Petz Aladár kórházban magasabb vízállás esetén vízbetörések lehetségesek az épület alagsorában. Sokan dolgoznak azon, hogy ez ne történjen meg. „Szakemberek bevonásával azon dolgozunk, hogy a győri kórházba semmi szín alatt ne törhessen be a víz, és a kórház a munkáját el tudja végezni.”

„Köszönjük szépen, mindazok munkáját, kik részt vesznek, az árvízi védekezésben, Együtt erők vagyunk!” – tette hozzá a kormány közösségi oldalán Imre, az egyik olvasó.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Elindult az ACNews YouTube csatornája!

Mi vár rád a csatornánkon? Izgalmas, folyamatosan frissülő tartalmak, sztárinterjúk és aranyos kiskutyák!