ACNEWS

Piásan ment az RTL Reggelibe a ValóVilág nyertese

Karnics Kriszti / Fotó: Facebook
Karnics Kriszti / Fotó: Facebook
A ValóVilág lgutóbbi nyertese, Karnics Kriszti volt a Reggeli vendége. Miután hazaért, meglepő vallomást tett a követőinek.
Hirdetés
Ad image

Az RTL Reggeli mai adásában, többek között Karnics Kriszti volt az egyik vendég, akit azért hívtak be, hogy aznap ő főzzön a műsorvezetőknek. Kriszti volt az, aki legutóbb megnyerte a ValóVilágot. A fiatal tetoválóművész bevallotta, hogy komoly alkoholgondjai akadtak, és bizony előfordult, hogy élő adásban már volt benne egy kis szíverősítő.

„Most értem haza a Reggeliből. Csak meg akarom osztani milyen érdekes, hogy ’23-ban jöttem ki a ValóVilágból, és azóta megyek be évi kettő-háromszor, ha behívnak. Mindig örülök neki, de eleinte borzasztó rosszul voltam az élő adás miatt. Olyan szinten bestresszeltem magam, előfordult, hogy elájultam az élő adás gondolatától és attól, hogy ezt mindenki látja. ’Nem csinálhatok semmi rosszat, nem mondhatok hülyeséget’. Összepréselt a saját elmém. Volt, hogy vittem egy kis fröccsöt vagy bort magammal korán reggel. Vagy utána annyira rosszul voltam, hogy nem mertem visszanézni az adást. Leittam magam már kora reggel és csak ültem a Móriczon… Mindig megterhelő volt ez nekem” – vallotta be az Instagram-sztorijában Kriszti, majd azzal folytatta, hogy milyen hálás azért, hogy letette a poharat.

„Viszont, mióta nem iszom alkoholt, elkezdtem a valóságban létezni. Konkrétan a jelen pillanatnak a közepén vagyok. Nem vagyok elcsúszva önmagamtól, nem stresszelek és nem vagyok a saját elmém rabja. Nem szorongok az adások közben és után. (…) A józanság pár pillanata is többet ér, mint egy berúgásom”.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Elindult az ACNews YouTube csatornája!

Mi vár rád a csatornánkon? Izgalmas, folyamatosan frissülő tartalmak, sztárinterjúk és aranyos kiskutyák!