Az énekesnő a minap osztott meg egy igen bizarr fotósorozatot, amin egy zöld, testhezálló, kígyóbőrmintás kezeslábas ruhában furcsa pózokban látható.
„Volt idő, amikor kígyót tartottam, de 20 évvel később úgy döntöttem, én magam leszek a kígyó” – írta Britney a képek mellé.
A 39 éves énekesnő rajongóit valósággal sokkolta a fotósorozat.
„Minden rendben veled?” – kérdezte az egyik követője, aki nem tudta eldönteni, hogy Britney miért osztott meg magáról ilyen képeket.
„Mi történt veled, te lány?” – írta egy másik.
„Egyáltalán nem furcsák ezek a képek Britneytől, sőt nagyon jók! Remélem, hamarosan szabad leszel” – kommentelte egy harmadik rajongója, utalva arra, hogy az énekesnő minden tette felett gyámjaként kijelölt édesapja dönt, így azért is engedélyt kell kérnie tőle, hogy kitegyen egy fotót az Instára.