ACNEWS

Szörnyethalt az egri motoros: 180-nal rohant a korlátnak – videó

Szerkesztő, újságíró

90 méteres féknyomot hagyott maga után, mégsem tudott megállni.

Hirdetés
Ad image

90 méteres féknyomot hagyott maga után, mégsem tudott megállni.

Több ember szeme láttára száguldott az acélkorlátnak Egerben a tragikus sorsú, 41 éves motoros. Sokáig próbálták újraéleszteni, de már nem sikerült megmenteni az életét. Barátai hiába keresték telefonon, még a helyszínen is folyamatosan csöngött a mobilja, amit már soha nem vehet fel.

„Egy nagyon őszinte és megfontolt ember volt, nem tudom, mi történhetett tegnap. Nagyon vigyázott és mindig megfontolt volt és óvatosan vezetett… A miértekre szeretnénk választ kapni, de valószínűleg soha nem fogunk…” – nyilatkozta a Tényeknek az áldozat lányismerőse.

A tragikus sorsú Viktor egy éve szerzett jogosítványt a nagymotorra. Állítólag egy videót szeretett volna a nagy száguldsáról kitenni a TikTokra, ezért a barátját kérte meg, hogy segítsen ebben. Ő azonban nem vállalta a veszélyt.

A motoros a kanyar előtt hiába vészfékezett, gépével egyenesen csúszott tovább, majd a szemközti oldalon az acélkorlátnak csapódott. A videót ide kattintva megtekintheti.

 

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Elindult az ACNews YouTube csatornája!

Mi vár rád a csatornánkon? Izgalmas, folyamatosan frissülő tartalmak, sztárinterjúk és aranyos kiskutyák!