2025. December 11.   |   Árpád napja

Hirdetés

Szörnyű dolgokról vallott Selma Blair

A színésznő már gyermekkorában megismerkedett az alkohollal.

Hirdetés

A színésznő már gyermekkorában megismerkedett az alkohollal.

A világsztár a hamarosan megjelenő Mean Baby című memoárjában írta meg, hogy már egészen hétéves kora óta küzdött az alkoholizmussal. Egy alkalommal 7 éves korában Pészahkor megengedték neki, hogy kortyoljon a szertartásos borból, de többet ivott a kelleténél.

„Részeg voltam aznap este. Nagyon részeg. Végül a húgom, Katie ágyába kerültem. Reggel arra sem emlékeztem, hogyan kerültem oda. Ezek után már gyerekkén profi alkoholista lettem, aki ügyesen rejtette el a titkát” – írta könyvében Selma Blair, majd azzal folytatta, hogy az általános iskolában, és a középiskolában is folyamatosan ivott.

„Nem tudom, túléltem volna-e a gyermekkoromat alkoholizmus nélkül. Ezért olyan nagy probléma ez sok ember számára. Valóban hatalmas vigasz, hatalmas megkönnyebbülés jelent az alkohol az első időkben” – idézte őt a People magazin.

A színésznő azt is leírta, hogy az egyetemi évei alatt annyira elhatalmasodott rajta az alkoholproblémája, hogy többször túl részeg volt még ahhoz is, hogy a férfiaknak nemet mondjon.

„Többször is megerőszakoltak, mert túl részeg voltam ahhoz, hogy kimondjam, hagyd abba.”

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés