ACNEWS

Szülés közben vezette le mosolyogva a műsort a tévés újságírónő – VIDEÓ

Illusztráció / Fotó: Shutterstock
Illusztráció / Fotó: Shutterstock
Olivia Perez Jaquith magzatvize nem sokkal a reggeli hírek kezdete előtt elfolyt - de ő egyszerűen folytatta a háromórás műsor vezetését.
Hirdetés
Ad image

A CBS Albany hírcsatorna amerikai műsorvezetője, Olivia Perez Jaquith amerikai újságírónő már a szóban forgó műsor előtt is kitartásáról volt ismert kollégái körében. Nem sokkal a tévécsatorna reggeli műsora előtt, vécézés közben elfolyt a magzatvize a terhes nőnek, és megindult a szülés.

De ahelyett, hogy kórházba ment volna, Jaquith leült a műsorvezetői pulthoz kolléganőjével, a szintén gyermeket váró Julia Dunnal, és egy háromórás műsorban vezette végig a nézőket

– írja a krone.at.

A tévés újságírók a Facebookon élő videón keresztül mutatták be, hogy Olivia Perez Jaquith milyen kitartással folytatta a műsorvezetést.

Dunn még élő videót is indított a Facebook-oldalán. Látható, ahogy Jaquith a műsorvezetés szüneteiben levegőt vesz a fájásoktól, mindig mosolyogva – bár később kissé erőltetetten.

„Most jön a babám, Craig, milyen az időjárás?”

– mosolygott a műsorvezető, miközben kollégájához fordult.

A hírműsor végeztével a műsorvezető végül kórházba ment, hogy világra hozza kisfiát. A hártyaszakadás nem érte meglepetésként. A műsorszolgáltató közleménye szerint az amerikai nő már két nappal túl volt a szülés kiírt időpontján.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

NEKED AJÁNLJUK

Hirdetés
Ad image
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Elindult az ACNews YouTube csatornája!

Mi vár rád a csatornánkon? Izgalmas, folyamatosan frissülő tartalmak, sztárinterjúk és aranyos kiskutyák!