ACNEWS

Fájó vereséggel kezdett Magyarország a foci EB-n

Szoboszlai Dominik Fotó: M4sport
Elképzelés nélküli játékkal 3:1-re kikapott Svájctól a magyar válogatott, okkal keseregnek a csalódott hazai szurkolók.
Ad image

Svájc – Magyarország 3:1. Fájó vereséggel kezdték a fiaink a foci Eb-t, emiatt sok száz ezer magyar szurkoló csalódott a mérkőzés végén. Ez nem jó előjel jövő hét szerdára, a németek elleni meccsre. A teljesítményünket jelzi, hogy a két félidő alatt csupán 6-szor lőttünk az ellenfél kapujára. Nehéz lesz innen a felállás, de Marco Rossi és csapata már ennél lehetetlenebb helyzetből is tudott csodát tenni. Szóval ezt a meccset gyorsan felejtsük el, és reménykedjünk a folytatásban.

Sajnos az első félidőben szinte csak lézengtek a játékosaink a pályán, lassúak voltak. Ezúttal Szoboszlai sem volt csúcsformában. Bezzeg Svájc focija sokkal gyorsabb, szebb volt. Az első félidő végén kétgólos hátránnyal mentünk be az öltözőbe. A második félidőben sikerült gólt szereznünk, Szoboszlai remek beadását fejelte a svájci kapuba Varga. Erre válaszolt a svájci Embolo, aki be is állította a végeredményt.