2026. Június 25.   |   Vilmos, Viola napja

Hirdetés

Megkéselte nejét, majd levetette magát az emeletről – mindketten kórházban

Forrás: Pixabay
Forrás: Pixabay
Életveszélyesen megsérült egy nő Stájerországban, miután párja megkéselhette, majd öngyilkossági szándékkal leugrott egy erkélyről.

Hirdetés

Egy 68 éves férfi a gyanú szerint Niederwölzben megkéselte a barátnőjét, majd öngyilkossági szándékkal leugrott egy erkélyről – írta a Heute. Az esés következtében több sérülést is szenvedett.

Az eset szerdán 19:45 körül történt egy niederwölzi lakásban. A szomszédok észlelték a veszekedést, és az áldozat segítségére siettek. A rendőrség jelenlegi vizsgálatai szerint a férfi késsel támadhatott az áldozatra.

Mindkét érintettet kórházba szállították, az ügyben további vizsgálatok szükségesek.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés