2025. December 19.   |   Viola napja

Hirdetés

Itt vannak a jegyárak a milánói olimpiára

Illusztráció / Fotó: Shutterstock
Illusztráció / Fotó: Shutterstock
Harminctól 2900 euróig terjednek a jegyárak a jövő évi, 2026-os milánói-cortinai téli olimpiára.

Hirdetés

A házigazdák 1,6 millió belépőt szeretnének értékesíteni, ebből a februári első szakaszban csaknem 600 ezer elkelt előzetes regisztráció alapján.

Jelenleg már bejelentkezés nélkül is lehet jegyet igényelni a játékok hivatalos honlapján. A legjutányosabbak a hokitorna csoportmeccseire szólnak, ám a jégkorongdöntőért már alaposan zsebbe kell nyúlniuk a szurkolóknak, azokra ugyanis 450-1400 euróért lehet bejutni.

Ugyancsak a „diszkont” kategóriába tartoznak az északi összetett 40 és a szánkós finálék 75 eurós belépői. A legdrágább jegyek a veronai záróünnepségre szólnak, ott egy VIP-csomag 2900 euróba kerül. Az érdeklődők fejenként legfeljebb 25 belépőt vásárolhatnak, amelyek névre szólnak.

A következő téli olimpiát 2026. február 6. és 22. között rendezik meg, a paralimpiára március 6. és 15. között kerül sor.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés

Hirdetés