ACNEWS

Kisbabát gyilkolt a féltékeny pitbull – az arcát roppantotta össze

Illusztráció / Fotó: Shutterstock
Illusztráció / Fotó: Shutterstock
Egy kilenc hónapos kislányt megtámadott és halálosan megsebesített egy pitbull, miközben a gyerek az ágyban feküdt.
Hirdetés
Ad image

A 25 éves apa elmondta, hogy az ágyban aludt el a lányával, miközben a gyermek édesanyja egy étteremben dolgozott. A gyermek az apja mellett feküdt, amikor a feltehetően féltékeny kutya rátámadt.

Az állat a baba arcát roppantotta össze, halálos sérüléseket okozva. A gyermeket kórházba szállították, de az orvosok már nem tudtak mit tenni. A Nápoly tartománybeli Acerrában, a rendőrség vizsgálja az esetet.

Olaszországban egyre gyakrabban fordulnak elő halálos kutyaharapásos támadások. Tavaly áprilisban egy 13 hónapos kisfiút támadott meg és ölt meg két pitbull a dél-olaszországi Salerno városához közeli Campolongóban. A kutyák a kisgyermek édesanyjának egyik barátjához tartoztak – írja a krone.at.

2024 februárjában egy kocogót három rottweiler támadott meg és ölt meg futás közben Róma közelében. A 39 éves férfit az olaszországi Manziana kisváros egyik parkjában marcangolták halálra a kutyák. 2017-ben egy egyéves kislányt két pitbull marcangolt halálra. Több parlamenti képviselő a pitbullok tenyésztésének és értékesítésének betiltását követeli.

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Elindult az ACNews YouTube csatornája!

Mi vár rád a csatornánkon? Izgalmas, folyamatosan frissülő tartalmak, sztárinterjúk és aranyos kiskutyák!