ACNEWS

Tóth Gabi kórházba került

Ma 17:00-kor lett volna jelenése az énekesnőnek a Tamási Áron Művelődési Központban, ahol vele lett volna beszélgetés, Navracsics közreműködésével.

Hirdetés
Ad image

Ma 17:00-kor lett volna jelenése az énekesnőnek a Tamási Áron Művelődési Központban, ahol vele lett volna beszélgetés, Navracsics közreműködésével.

 

Nem tudni, hogy mi történt, de Tapolcán lett volna jelenése az énekesnőnek.

„Sajnálatos módon Tóth Gabi kórházba került, ezért a mai tapolcai Polgári Szalon elmarad. Jobbulást kívánunk neki! Az új időpontról hamarosan tájékoztatunk minden kedves érdeklődőt”–  vette észre a 24.hu, hogy Navracsics Tibor a program elnapolásáról „>számolt be a saját Facebook-oldalán.

 

 

Nem tudni, mi történt pontosan, de a poszt alatt az énekesnő férje, Krausz Gábor annyit írt:

„Hála Istennek nincs komoly probléma, nagyobb volt az ijedtség, csak egy kis pihenésre van szüksége, köszönjük.”

Facebook
Twitter
Reddit
Telegram
Email
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Elindult az ACNews YouTube csatornája!

Mi vár rád a csatornánkon? Izgalmas, folyamatosan frissülő tartalmak, sztárinterjúk és aranyos kiskutyák!